رضایت خانم حیدری از البرز

خانم حیدری یکی از مشتریان بسیار سخت پسند برنج پلاتیم می باشند که کیفیت برنج در درجه اول برایشان بسیار اهمیت دارد و به گفته ی خودشان برای خرید برنج به هر برندی اعتماد نمی کنند و باعث افتخار ماست که توانسته ایم لایق خدمت رسانی به خانم حیدری و خانواده محترمشان باشیم. 

خانم حیدری در حال حاضر عضو چند ساله خانواده ی پلاتیم می باشد که هر ساله برنج خود را از پلاتیم تهیه میکند و به گفته ی خانم حیدری ، با این که 20 ساله خانه دار می باشند ، نمیداستند برنجی به نام کشت دوم وجود دارد که در فصل پاییز برداشت می شود و به پیشنهاد ما این برنج را تهیه کردند و بعد استفاده از برنج کشت دوم پلاتیم از کیفیت برنج فوق العاده راضی بوده اند. همچنین برایشان بسیار خوشایند بود که محصولات پلاتیم با دستگاهای مدرن توسط سورتینگ پاک سازی شده است و دیگر نیازی به تمیز کردن محصولات نیست.

همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید خانم حیدری برنج را 1 ساعت خیسانده و بعد به صورت کته این برنج را پخت کرده و فوق العاده عالی قد کشیده است و به گفته ی خودشان نمونه ی این برنج را در بازار ندیده اند .

رضایت اقای اسدی از اصفهان

اقای اسدی چندسالی می باشد که عضوی از خانواده ی پلاتیم شده است و با حضور خود تعداد اعضای خانواده ی اصفهانی پلاتیم را افزایش داده است چون با حضورش به تنهایی باعث شده است بسیاری از افراد و نزدیکان خود را در اصفهان با برنج پلاتیم آشنا شوند و اکثر سفارشات اقای اسدی به مقصد اصفهان-بهارستان ارسال میشوند.

اقای اسدی به نرمی و خوش خوراکی برنج بسیار اهمیت میدهد و دوسدارند وقتی برنجی تهیه میکنند آن برنج حس و حال و عطر و بوی برنج های قدیم را برایشان زنده کند و همیشه برایشان سوال بود که چرا برنج هایی که در قدیم یا در منزل مادر بزرگ هایمان وجود داشت امروزه به سختی پیدا میشوند !!! جواب این سوال ساده و طولانی می باشد…

اما ما با توجه به سلیقه و نیاز اقای اسدی برنج کشت دوم پلاتیم را پیشنهاد داده ایم و  این پیشنهاد نیز توسط اقای اسدی مورد قبول واقع شده است و این پیشنهاد دلیلی شده است تا اقای اسدی مصرف کننده هرساله برنج کشت دوم پلاتیم باشد.اقای اسدی با توجه به نواسانات بازار برنج ، برنج مورد نیاز یکسال خود را در یک فاکتور تهیه میکند تا این کار سپر امنی در مقابل تورم برایشان باشد.

 به گفته ی آقای اسدی در این دوسالی که مشتری پلاتیم می باشند به غیر از برنج پلاتیم برنج دیگری تهیه نکردند ، نه به این دلیل که تعصب غیرمنطقی داشته باشند ،بلکه به این دلیل که برنجی بهتر از برنج کشت دوم پلاتیم تو این سالها پیدا نکرده اند و از عطر و طعم این برنج نیز بسیار راضی می باشند و همانطور که در ویدیو مشخص است ، برنج کاملا قد کشیده و بسیار دون و مجلسی می باشد.

رضایت خانم چگینی از قزوین

خانم چگینی از مصرف کننده های برنج کشت دوم می باشند و به گفته ی خودشان،فوق العاده از این برنج راضی می باشند و همیشه این برنج را به صورت کته یا دمی پخت می کنند و از آنجایی که پخت این برنج به روش کته بسیار عالی می باشد حتی زمانی که خانم چگینی به عنوان میزبان میخواهد از مهمان ها پذیرایی کند این برنج را آبکش نمی کند و به روش دمی یا کته پخت می کند،چون آسان و راحت می باشد.

به نقل از خانم چگینی برنج کشت دوم بهترین برنجی می باشد که تا به امروز مصرف کرده اند ، و نکته جالب تر نیز این است که خانم چگینی 150 تا 200 کیلو برنج از قبل در انبار خود موجود دارد اما برای مصرف باز هم برنج کشت دوم پلاتیم را سفارش می دهند.

رضایت اقای قلی زاده از تهران

آقای قلی زاده یکی از مشتریان قدیمی پلاتیم می باشد که خرید های بسیاری داشته اند و علاوه بر این که از برنج طارم محلی پلاتیم استفاده میکند طرفدار برنج های سرلاشه یا شکته نیز می باشند که تا به امروز نیز از این محصولات راضی بوده اند و به همه ی دوستان پیشنهاد میکند حتی برای 1 بار هم که شده برنج پلاتیم را امتحان کنند

رضایت خانم دهقانی از مشهد

خانم دهقانی جزو مشتریانی می باشد که به سلامت خود و خانواده بسیار اهمیت می دهد و ترجیح می دهد برنجی که مصرف میکنید در الویت اول کاملا ارگانیک باشد و ابتدای برداشت برنج های پلاتیم ، برنج ارگانیک یک سال خود را تهیه می کند و همچنین از قیمت منصفانه و کیفت عالی این برنج بسیار راضی می باشند

و همچینن معتقد است تغذیه ی صحیح و ارگانیک در بهبود وضعیت سلامت خانواده ها بسیار تاثیر گذار است.  

رضایت آقای دیما از روسیه

از آنجایی که فریدونکنار یک شهر ساحلی و بندر فریدونکنار نیز  محل رفت و آمد کشتی های روس می باشد ، این رفت  و آمد دلیلی شده است که آقای دیما کاپیتان کشتی روس با برنج پلاتیم آشنا شود آن هم توسط یکی از افرادی که جزو مشتریان برنج پلاتیم می باشند و از آنجایی که از محصولات ما راضی و اطمینان کامل داشت ، برنج پلاتیم  را به اقای دیما معرفی کرده و در حال حاضر آقای دیما به عنوان یکی از مشتریان ثابت برنج پلاتیم می باشد و هر زمانی که به بندر  فریدونکنار می آید ، برای دوستان و اقوام روسی خود نیز برنج پلاتیم را تهیه میکند و باعث افتخار ماست که مجموعه ی پلاتیم مشتریان راضی درخارج از ایران نیز دارد.

رضایت آقای متین فر از زنجان

اقای متین فر  یکی از مشتریان اصلی برنج کشت دوم امراللهی می باشد ، و از این برنج فوق العاده راضی می باشد و علاوه بر مصرف این برنج ، به صورت خورده فروشی نیز این برنج را در شهر زنجان عرضه میکند.

همانطور که در ویدیو مشاهده میکنید آقای متین فر بعد از خرید چند پارت برنج کشت دوم و عرضه ی آن به مشتریان، در حال حاضر وقتی که برنج در فروشگاه شخصی شان به اتمام می رسد ، قبل از خریدو سفارش پارت جدید ، محصولات را پیش فروش میکند.

رضایت خانم علی اصغری از تهران

خانم علی اصغری اولین خرید خود را در تاریخ 1399 انجام داده اند و مقدار  آن 20 کیلوگرم بوده است  و از آنجایی که خانواده خانم علی اصغری در انتخاب برنج و سایر مواد غذایی خود بسیار سخت گیر هستند هر چیزی را به راحتی قبول نمی کنند ، اما خواستنند حتی برای یکبار هم که شده این برنج را به عنوان نمونه تهیه کنند.

و این 20 کیلو خرید بهانه ای بود تا خانم علی اصغری برنج پلاتیم را امتحان کند و به کیفیت محصولات پلاتیم  مطمیئن شود تا در صورت رضایت خیال راحت و بدون دغدغه برنج خود را تهیه کند ، و به گفته ی خانم علی اصغری دوسدارند به شخص یا مجموعه ای مطمین اعتماد کنند تا مثل قدیم که افراد فقط با یک تماس تلفنی خرید یک سال خود را خیال راحت و بدون دغدغه انجام می دادند بتواند به همون صورت خرید خود را انجام دهد.

و به گفته ی خودشان اگر به فرد یا مجموعه ای اعتماد کند تمام خرید خود و اقوام خود را از آن مجموعه انجام می دهد.وجالب است بدانید بعد تهیه 20 کیلو برنج که به صورت امتحانی در سال 1399 انجام شده است تا به امروز خانم علی اصغری جزو اعضای خانواده پلاتیم است و علاوه بر برنج خانواده خود برنج تمامی دوستان نزدیک خود را از ما تهیه می کند 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.