سوالات مهم و پرتکرار

آیا میتوان درب منزل پرداخت کرد؟

اگر سفارش شما بیشتر از 500 کیلوگرم و استان مبدا شما  تهران باشد شما میتوانید وجه را از طریق دستگاه کارت خوان پلاتیم که راننده معتمد پلاتیم به شما معرفی میکند درب منزل پرداخت کنید.

آیا پرداخت با چک امکان پذیر است؟

برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی امکان پرداخت با چک امکان پذیر نیست.

آیا پرداخت اقساطی امکان پذیر است؟

با توجه به نوسان شدید قیمت برنج امکان پرداخت اقساطی وجود ندارد.

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه ملت یا زرین پال

 شما با انتخاب محصول و مراجعه به سبد خرید و لمس گزینه تسویه حساب وارد درگاه اینترنتی زرین پال یا ملت میشوید و می توانید به راحتی عملیات پرداخت را انجام دهید.

پرداخت از طریق کارت به کارت

در صورتی که شرایط پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت را نداشته اید شما میتوانید از طریق کارت به کارت نیز پرداخت را انجام دهید اما این نکته را در نظر داشته باشید سقف کارت به کارت در اپلیکیشن های پرداخت برای بعضی از بانک ها 3 میلیون تومان و برای برخی دیگر 1 میلیون تومان در یک شبانه روز است ، این سقف از طریق دستگاه خودپرداز، روزانه 3 میلیون تومان است . اما اگر میخواهید کارت به کارت راحت تری داشته باشید و سفارش شما زیر 10 میلیون تومان است حتما کارت به کارت را از طریق اپیکیشن اختصاصی بانک خود امتحان کنید

شماره کارت : 6063731062906566

به نام : سید امیررضا میرانی کناری

نام بانک : بانک مهر ایران

لطفا بعد از کارت به کارت عکس فیش واریزی خود را از طریق شماره واتساپ 09119128177  برای کارشناس فروش مجموعه خانم تلخابی ارسال کنید تا با واریزی های دیگر تداخلی پیش نیاد و سفارش شما دراولین فرصت ثبت شود.

پرداخت از طریق شماره شبا

در صورتی که سفارش شما بیشتر از 10 میلیون تومان و کمتر از 60 میلیون تومان است و می خواهید تراکنش را از طریق اپیکیشن اختصاصی بانک خود انجام دهید میتوانید  وجه را به شماره شبا زیر واریز کنید

شماره شبا: IR850600682970006223143001

به نام : سید امیررضا میرانی کناری

نام بانک : بانک مهر ایران

لطفا بعد از انجام تراکنش عکس فیش واریزی خود را از طریق شماره واتساپ 09119128177  برای کارشناس فروش مجموعه خانم تلخابی ارسال کنید تا با واریزی های دیگر تداخلی پیش نیاد و سفارش شما ثبت شود.

پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان راننده پلاتیم

در صورتی که  سفارش شما بیشتراز  500 کیلو و استان مبدا شما تهران باشدحمل بار توسط راننده شخصی پلاتیم انجام می شود و شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوان پلاتیم وجه را به راحتی پرداخت کنید

پیگیری سفارش هنگام حمل توسط اداره پست

برای پیگیری سفارش پستی خود به صورت آنلاین می‌توانید شماره شناسه محصول ۲۴ رقمی ، که در رسید خدماتی پلاتیم موجود می باشد را از کارشناسان پلاتیم دریافت کنید و با واردکردن شناسه در (این قسمت) می توانید جزئیات سفارش پستی خود را به صورت لحظه ای پیگیری کنید.
اطلاعات مربوط به جابجایی محصول پستی شما به صورت لحظه ای در این سامانه ثبت می گردد و همچنین اطلاعات مربوط به سفارش پستی شما تا ۶ ماه در این سامانه ذخیره شده و قابل رهگیری است.

پیگیری سفارش هنگام حمل توسط راننده شخصی پلاتیم

برای پیگیری سفارش زمانی که ارسال محصول توسط راننده شخصی شرکت پلاتیم انجام می شود شما می توانید به صورت زنده مسیر حرکت راننده را به صورت کاملاً دقیق بررسی کنید و تمامی جزئیات حمل و نقل از جمله توقف ها،فاصله ی زمانی ، همچنین فاصله مسافتی خود را به صورت لحظه به لحظه در موبایل خود برسی کنید.

پیگیر سفارش هنگام حمل توسط باربری

به علت مدرن نبودن سیستم باربری کشور شما نمیتوانید به صورت انلاین و زنده مسیر حرکت محصول خریداری شده را برسی کنید اما از طریق تماس با کارشناسان پلاتیم ، گزارش کامل و دقیق سفارش در اختیار شما قرار میگیرد.

به چند روش ارسال انجام میشود؟

ارسال از طریق اداره پست 

ارسال از طریق باربری

اسال از طریق ترمینال ( برای شهر های تهران مشهد قم اصفهان )

ارسال با راننده شخصی پلاتیم برای سفارشات بالای 1 تن

ارسال پستی چگونه است؟

زمانی که شما ارسال پستی را انتخاب میکنید آدرس شما و تلفن تماس شما روی بسته بندی نوشته میشود و بعد از رسیدن مرسوله به شهر شما کارمند اداره پست جهت هماهنگی با شما تماس میگیرد و لازم است بدانید سفارشات پستی هر روز ساعت ۱۵ از مبدا مازندران شهر فریدونکنار به آدرس شما در هر نقطه از ایران که باشید ارسال میشود و شما میتوانید بعد 3 روز کاری محصول را درب منزل با ارائه کارت ملی تحویل بگیرید.

ارسال با باربری چگونه است؟

 تمامی شهرها ایران دارای انبار های تخلیه بار یا باربری  هستند که سفارشات اینترنتی بسته های کوچک و بزرگ با ابعاد مختلف از شهر های دیگر به انبار های تخلیه بار یا باربری ارسال میشوند.

زمانی که شما گزینه ی ارسال از طریق باربری را انتخاب میکنید برنج شما به نزدیک ترین باربری منطقه شما طبق آدرسی که در سایت ثبت کرده اید ارسال میشود

و بعد از رسیدن کالا به مقصد ، برای تحویل کالا ، از باربری باشما تماس میگیرند و شما با مراجعه ی حضوری و ارائه کارت ملی محصول خود را تحویل میگیرید.

و اگر هم ادرس باربری منطقه خود را نمی دانید میتوانید بعد از تماسی که از باربری جهت تحویل کالا دریافت میکنید آدرس باربری منطقه خود را پرس و جو کنید

 لازم است بداند تمامی سفارشات شما از مبدا مازندران فریدونکنار به باربری وطن تهران و از تهران به کل ایران و نزدیک ترین باربری منطقه شما ارسال میشود و شما میتوانید بعد 3 روز کاری محصول خود را دریافت کنید.

ارسال از ترمینال چگونه است؟

ارسال از تر مینال برای شهر های تهران ، اصفهان ، مشهد ، قم ، فعال است و بعد از مشخص کردن ادرس زمان ثبت سفارش به صورت هوشمند گزینه ی ارسال از ترمینال به شما نمایش داده میشود

زمانی که شما ارسال از ترمینال را انتخاب میکنید آدرس شما و تلفن تماس شما روی بسته بندی نوشته میشود و بعد از رسیدن مرسوله به شهر شما کارمند اداره پست جهت هماهنگی با شما تماس میگیرد و لازم است بدانید سفارشات پستی هر روز ساعت ۱۵ از مبدا مازندران شهر فریدونکنار به آدرس شما در هر نقطه از ایران که باشید ارسال میشود و شما میتوانید بعد 3 روز کاری محصول را درب منزل با ارائه کارت ملی تحویل بگیرید.

ارسال توسط راننده شخصی پلاتیم چگونه است؟

زمانی که سفارش شما بیشتر از 500 کیلو باشد و استان شما هم تهران باشد برنج شما توسط راننده شخصی پلاتیم ارسال میشود.

اما اگر استان شما غیر از تهران باشد حداقل سفارش موردد نیاز برای ارسال برنج توسط راننده شخصی پلاتیم  2 تن می باشد.

به صرف ترین روش ارسال کدام است؟

الف ) برای سفارشات زیر 30 کیلوگرم به صرفه ترین روش ارسال ، ارسال پستی می باشد .

برای مثال :

ارسال پستی 20 کیلوگرم به تمامی نقاط ایران 45 هزار تومان است و درب منزل تحویل میگیرید

 ارسال 20 کیلو از باربری و ترمینال 32 هزار تومان است ولی درب منزل تحویل نمیگیرید.

و باید با مراجعه حضوری به ترمینال یا باربری منطقه محصول خود را تحویل بگیرید.

درست است که مبلغ ارسال از ترمینال یا باربری کمتر از ارسال پستی شده است ولی مطمئنن هزینه ی رفت و آمد تا باربری و یا ترمینال برای تحویل گرفتن برنج بیشتر از 15 هزار تومان خواهد بود!!

در این حالت باز هم هزینه ی شما 45 هزار تومان شده است .

پس چه بهتر که برای سفارشات زیر 30 کیلو ارسال پستی را انتخاب کنید به خصوص اگر در شهر پر تردد و شلوغی زندگی میکنید چون با انتخاب گزینه ی ارسال پستی برنج را درب منزل تحویل میگیرید و مهمترین کاری که کرده اید این است که در زمان خود صرفه جویی کرده اید و از دود و ترافیک دور بوده اید.

ب) اما اگر سفارش شما از 30 کیلو گرم بیشتر است و میخواهید ارسال ارزان تری  داشته باشید میتوانید ارسال از طریق باربری یا ارسال از ترمینال را انتخاب کنید بخصوص اگر محل زندگی شما به باربری منطقه یا ترمینال شهر شما نزدیک است میتوانید با مراجعه حضوری و ارائه کارت ملی برنج و تحویل بگیرید.

محصول چند روزه میرسد؟

الف ) ارسال پستی : اگر شما گزینه ی ارسال پستی را انتخاب کنید محصول شما تا 3 روز کاری به دست شما می رسد.

ب ) ارسال باربری : اگر شما گزینه ی ارسال از طریق باربری را انتخاب کنید محصول شما  3 الی 4 روز کاری به دست شما می رسد.

ج ) ارسال از ترمینال : اگر شما گزینه ی ارسال از طریق ترمینال را انتخاب کنید محصول شما  1  الی 2  روز کاری به دست شما می رسد.

ارسال از طریق ترمینال فقط برای شهر های تهران ، اصفهان ، مشهد و قم فعال است و بعد از پر کردن آدرس مشخص کردن شهر به صورت هوشمند به شما نمایش داده میشود.

اگر زمان تحویل منزل نباشم چه میشود؟

الف ) ارسال پستی : در صورتی که در آدرسی که ثبت کرده اید حضور نداشته باشید مامور اداره پست با شما تماس میگیرد و میتوانید با او هماهنگ کنید که برنج را به اداره پست منطقه ببرد یا مثلا میتوانید با مسیولیت خودتان هماهنگ کنید برنج را تحویل نگهبان یا سرایدار ساختمان یا همسایه یا به سوپر مارکت سرکوچه یا…تحویل دهد. مسئولیت این مورد با خودتان است.

آیا زمان تحویل برنج باید پولی پرداخت شود؟

الف ) ارسال پستی : اگر شما ارسال پستی را انتخاب کرده اید مبلغ ارسال به صورت کامل در فاکتور شما لحاظ میشود ، و از شما دریافت میگردد و نباید مجدد به مامور اداره پست پولی پرداخت کنید.

ب) ارسال از باربری و ترمینال : اگر شما زمان ثبت سفارش درسایت پلاتیم ارسال از طریق باربری یا ترمینال را انتخاب کرده اید 80% مبلغ ارسال در فاکتور شما لحاظ میشود و 20% دیگه رو زمان دریافت برنج  باید به شخصی که برنج را به شما می دهد پرداخت کنید یعنی اگر هزینه ی ارسال شما در پلاتیم 80 هزار تومان شده است باید 20 هزارتومان را زمان دریافت کالا پرداخت کنید.