سوالات مهم و پرتکرار

آیا میتوان درب منزل پرداخت کرد؟

۱-بله درصورتی که اقدام به خرید پستی کرده اید می توانید مبلغ را به مامور پست تحویل دهید.

۲- همچنین میتوانید هنگام خرید برنج تناژ (بیشتر از ۲ تن) مبلغ برنج را توسط دستگاه کارتخوان پلاتیم که توسط راننده مجرب شرکت پلاتیم به شما داده می شود پرداخت کنید.

۳-هنگامی که ارسال برنج با , باربری را انتخاب کرده اید شرایط پرداخت درب منزل برای شما وجود ندارد , اما پلاتیم برای آسودگی شما مشتریان گرامی ۱۰ الی ۵۰ درصد  از هزینه ی ارسال را طبق شرایط زیر بر عهده می گیرد.

۱۰۰الی ۲۰۰ کیلو خرید ۱۰% تخفیف باربری

۲۰۰الی ۴۰۰ کیلو خرید ۲۰% تخفیف باربری

۴۰۰الی ۶۰۰ کیلو خرید ۳۰% تخفیف باربری

۶۰۰الی ۸۰۰ کیلو خرید ۴۰% تخفیف باربری

۸۰۰ الی۱۶۰۰ کیلو خرید ۴۵% تخفیف باربری

۱۶۰۰کیلو الی ۲۳۰۰ کیلو ۵۰% تخفیف باربری

آیا پرداخت با چک امکان پذیر است؟

خیر،برای جلو گیری از احتمالات پیش بینی شده امکان خرید توسط چک وجود ندارد.

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه ملت یا زرین پال

 شما با انتخاب محصول و مراجعه به سبد خرید و لمس گزینه تسویه حساب وارد درگاه اینترنتی زرین پال یا ملت میشوید و می توانید به راحتی عملیات پرداخت را انجام دهید.

پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان راننده پلاتیم

در صورتیکه سفارش شما از حجم بالایی برخوردار باشد و نیاز شود حمل بار توسط راننده شخصی پلاتیم انجام شود شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوان که توسط راننده مجرب پلاتیم به شما معرفی می شود پرداخت وجه را به راحتی انجام دهید.

پرداخت کارت به کارت

در صورت هر گونه مسئله برای انجام خرید اینترنتی یا خرید از طریق دستگاه کارتخوان راننده شما می توانید با اپلیکیشن موبایل خود یا دستگاه ای تی ام عملیات کارت به کارت را به راحتی انجام دهید.

شماره کارت مقصد:۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۲۲۹۸۳

به نام : سید امیررضا میرانی کناری

نام بانک : بانک ملی ایران

لطفا قبل از هرگونه کارت به کارت با کارشناسان پلاتیم تماس گرفته، شماره حساب و شماره کارت را در اختیار کارشناسان قراردهید تا بعد انتقال وجه ، شماره حساب و شماره کارت گفته شده با واریز شده توسط کارشناسان مورد برسی قرار گیرد و بعد تایید واریز شما ثبت می شود.

پیگیری سفارش هنگام حمل توسط اداره پست

برای پیگیری سفارش پستی خود به صورت آنلاین می‌توانید شماره شناسه محصول ۲۴ رقمی ، که در رسید خدماتی پلاتیم موجود می باشد را از کارشناسان پلاتیم دریافت کنید و با واردکردن شناسه در (این قسمت) می توانید جزئیات سفارش پستی خود را به صورت لحظه ای پیگیری کنید.
اطلاعات مربوط به جابجایی محصول پستی شما به صورت لحظه ای در این سامانه ثبت می گردد و همچنین اطلاعات مربوط به سفارش پستی شما تا ۶ ماه در این سامانه ذخیره شده و قابل رهگیری است.

پیگیری سفارش هنگام حمل توسط راننده شخصی پلاتیم

برای پیگیری سفارش زمانی که ارسال محصول توسط راننده شخصی شرکت پلاتیم انجام می شود شما می توانید به صورت زنده مسیر حرکت راننده را به صورت کاملاً دقیق بررسی کنید و تمامی جزئیات حمل و نقل از جمله توقف ها،فاصله ی زمانی ، همچنین فاصله مسافتی خود را به صورت لحظه به لحظه در موبایل خود برسی کنید.

پیگیر سفارش هنگام حمل توسط باربری

به علت مدرن نبودن سیستم باربری کشور شما نمیتوانید به صورت انلاین و زنده مسیر حرکت محصول خریداری شده را برسی کنید اما از طریق تماس با کارشناسان پلاتیم ، گزارش کامل و دقیق سفارش در اختیار شما قرار میگیرد.

حمل و نقل پستی

سفارشات پستی هر روز ساعت ۱۵ بارگیری می‌شود و از فریدونکنار به ساری و از ساری به تهران و از تهران به تمامی نقاط ایران ظرف مدت ۲ الی ۳ روزکاری درب منزل شما ارسال میشود و با ارائه کارت ملی میتوانید محصول خود را دریافت کنید.

حمل و نقل با باربری

 تمامی سفارشات شما از باربری فریدونکنار به باربری وطن تهران و از تهران به کل ایران و نزدیک ترین باربری منطقه شما ظرف مدت ۲ الی ۳ روز کاری  ارسال میشود و با ارائه کارت ملی میتوانید محصول خود را دریافت کنید.

هنگامی که ارسال برنج با , باربری را انتخاب کرده اید شرایط پرداخت درب منزل برای شما وجود ندارد , اما پلاتیم برای آسودگی شما مشتریان گرامی ۱۰ الی ۵۰ درصد  از هزینه ی ارسال را طبق شرایط زیر بر عهده می گیرد

۱۰۰ الی ۲۰۰ کیلو خرید ۱۰% تخفیف باربری

۲۰۰ الی ۴۰۰ کیلو خرید ۲۰% تخفیف باربری

۴۰۰ الی ۶۰۰ کیلو خرید ۳۰% تخفیف باربری

۶۰۰ الی ۸۰۰ کیلو خرید ۴۰% تخفیف باربری

۸۰۰ الی۱۶۰۰ کیلو خرید ۴۵% تخفیف باربری

۱۶۰۰ الی ۲۳۰۰ کیلو خرید ۵۰% تخفیف باربری

حمل و نقل توسط راننده شخصی پلاتیم

برای پیگیری سفارش زمانی که ارسال محصول توسط راننده شخصی شرکت پلاتیم انجام می شود شما می توانید به صورت زنده مسیر حرکت راننده را به صورت کاملاً دقیق بررسی کنید و تمامی جزئیات حمل و نقل از جمله توقف ها فاصله ی زمانی با شما و همچنین فاصله مسافتی خود را به صورت لحظه به لحظه در موبایل خود ببینید.